SOSYAL SORUMLULUK

Sosyal Sorumluluk

Yeni doğan bebeklerin ciltleri aşırı derecede hassas olur. Bu nedenle bebeklere giydirilen kıyafetlerin seçiminde çok dikkatli olunmalıdır. Doğal liflerden oluşan pamuklu kumaşlar, hafiflik ve yumuşaklık özelliği sayesinde bebeklerin vücuduna rahatlık sağlar. Doğal lifler, bebeklerin vücut hareketlerine, onlar uyurken ya da aktifken kolaylıkla uyum sağlar. Hassas ciltlere sahip olan bebekleri alerji problemlerinden korurlar. Ayrıca bebekler terlediğinde giysiler güçlü emilim sağlarlar. BEBESSİ ailesi olarak bunu dikkate alıp yeni doğan bebek kıyafetlerimizde doğal liflerden oluşan %100 pamuklu kumaş ile üretim yaparak sağlıklı bir nesil için çalışıyoruz.

AR-GE merkezimiz şirket bünyesinde olup araştırma-geliştirme faaliyetlerinde önemli konunun sağlık ve kalite olduğunun bilincinde olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

BEBESSİ, her geçen gün gelişen teknolojiyi ve yenilikleri takip etmektedir. Bu gelişmeleri bünyesine adapte ederek, tüm üretim süreçlerinde inovasyona ağırlık vermekte bu sayede dinamizmini korumaktadır.